PREMIO EXPRESS KERI

Witamy!

RunOnFlat

TECHNOLOGIA RUNONFLAT

​Technologia RunOnFlat to opatentowana, specjalna konstrukcja boku opony, minimalizująca odkształcenia i ryzyko zsunięcia się opony z felgi. Całkowicie pozbawiona powietrza opona z technologią RunOnFlat umożliwia pokonanie dystansu 80 km przy maksymalnej prędkości 80km/h - w normalnych warunkach drogowych.

Korzyści technologii Dunlop RunOnFlat (DSST)
  • Opatentowana konstrukcja boku opony utrzymuje wagę pojazdu nawet w momencie przebicia opony
  • Specjalna konstrukcja boku opony z nowo opracowaną mieszanką zabezpiecza oponę przed zniszczeniem spowodowanym nadmiernym odkształceniem
  • Nawet przy całkowitej utracie ciśnienia w oponie, parametry takie jak: przyśpieszenie, hamowanie i kierowanie pojazdem pozostają na niezmienionym poziomie
  • Istnieje możliwość pokonania 80 km trasy przy maksymalnej prędkości 80 km/h w normalnych warunkach drogowych
  • Opona RunOnFlat może zostać zamontowana na każdą standardową obręcz (stalową/aluminiową) bez użycia specjalnych narzędzi.

Uwaga w zakresie bezpieczeństwa!

Opony RunOnFlat mogą zostać zamontowane tylko na samochody wyposażone fabrycznie w elektroniczny system ostrzegania o spadku ciśnienia. Maksymalna odległość 80 km i maksymalna prędkość 80 km/h nie powinny być przekraczane.

Prosimy zwrócić uwagę na zalecenia zawarte przez poszczególnych producentów samochodów w książkach pojazdów, które mogą się różnić od informacji podanej przez producenta ogumienia.

RunOnFlat to znak handlowy technologii pozwalającej na jazdę samochodem po utracie cienienia w oponach. Znak ten zastępuje używany dotychczas DSST przy oponach Dunlop. Dotychczasowy znak może nadal występować na części opon ze względu na wymogi homologacji.